چگونه عملکرد به طور موثر همراه با یک آژانس بازاریابی دیجیتال

هنگامی که آن ماشین یا خانه جدید را در ساحل تصور می کنید ، احتمالاً سال آینده با درآمد کسب و کار خود به خریدار می روید – اکنون این Creation است.

بخش مشابهی از این پروژه رتبه بندی وجود ندارد. این پروژه شامل: تحقیق ادمین اینستاگرام   کلمات کلیدی ، ایجاد محتوا ، طراحی و توسعه وب ، گردش اجتماعی ، ناوبری آسان و دوستانه ، پیشنهادات با ارزش بالا و طراحی شهرت است. به نظر نمی رسد که این فقط به یک فرآیند طولانی تبدیل شده است ، بلکه در واقع در زندگی واقعی نیز وجود دارد. برعکس ، یک صاحب مشاغل کوچک چیزهای بیشتری دارد که مدیر اینستاگرام به آنها دست می یابد. ایجاد تعادل بین این دو مسئولیت تنها در شرایطی است که می توانید برخی از متخصصان را برای نظارت بر کل پروژه استخدام کنید.

شما می توانید با مشتریان خود درگیر شوید. وبلاگ ها و نظرات آنها را در وب سایت خود ارسال کنید. شما می توانید از آنها برای بهبود و تغییر در تولید تیزرهای تبلیغاتی ارائه شده خود استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که اگر بتوانید هزینه های شخصی یا آژانس را برای طراحی و ساخت وب سایت خود پرداخت کنید ، بهتر شده اید. نتایج ایده آل ، استفاده از یک طراح دیجیتال متخصص در طراحی وب سایت برای ایجاد HTML در ترکیب با یک برنامه نویس برای ساخت قسمت انتهایی صفحه وب.

فقط مطمئن شوید که مراکز ضبط خود را در تمام سنین منحصر به فرد آژانس دیجیتال مارکتینگ رشد نمی دهید. نحوه گفتار شما باید به راحتی توسط یک کودک 9 ساله درک شود.

طبق مانیفست Cluetrain ، بازارها مکالمات همراه با اینترنت در میان بزرگترین ، پراکنده ترین مکالمات ایجاد شده هستند. این یک عرصه پخش ، یک ویترین فروشگاه ، یک ناشر ، یک گروه پشتیبانی ، یک شبکه اجتماعی و موارد دیگری است که ما هنوز یاد نگرفته ایم. این در مورد ناپدید شدن مرزهای فیزیکی است که به سادگی شبکه های مشترک – مردم دور هم جمع می شوند تا صحبت کنند و در واقع بسیار غیر فعال است.

یک بار از من خواسته شد به یک آژانس برجسته طراحی دیجیتال برای استخدام MD کمک کنم. هنگامی که ما دو متقاضی واجد شرایط داشتیم ، عامل تعیین کننده سبک و خاص لباس متقاضیان لیست کوتاه در یک مصاحبه بود. یکی از متقاضیانی که مصاحبه را بسیار زیبا به نظر می رساند و “مارک” خلاق را مشخص می کند ، شخص خاصی است که سعی در ترویج و فرهنگ کارکنان دارد. در نتیجه به او پیشنهاد فعالیت داده شد و مجاز شد.

چگونه عملکرد به طور موثر همراه با یک آژانس بازاریابی دیجیتال
Scroll to top